plusresetminus
۰
کد مطلب : ۵۴۳۴
درباره مزایا و مفاد ماده ۷۴ قانون کار بیشتر بدانید.
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
ماده  ۷۴ قانون کار چه می گوید؟
بر اساس ماده ۷۴ قانون کار مدت مرخصی استعلاجی که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد جزء سوابق کار کارگران محسوب می‌شود لذا ایام مذکور مشمول پرداخت عیدی و پاداش سالانه نیز خواهد بود.

در این ماده از قانون کار  هیچ تکلیفی به پرداخت مزد ایام مرخصی استعلاجی در قانون کار از جانب کارفرما وجود ندارد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما